خبر فوری :

یک کتاب را در یک نگاه بخوانید

  این جهان پر است از ناممکن ها و انسان از بدو ورود به این دنیا در حال ممکن کردن ناممکن هاست . در این دنیای ناممکن ها ، خیلی چیزها ممکن شده است و این هم یکی از این ناممکن هاست . به نظر شما آیا می شود یک کتاب را در یک نگاه خواند ؟ بله که می شود . اگر حدود یک دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا انتها بخوانید خواهید فهمید که این کار با ابداع ما شدنی است در یک نگاه نگرش جدیدی برای مطالعه است که ابداع کننده آن بهرام زاهدی است . او می گوید که خواندن یک کتاب ۲۰۰ صفحه ای برای کسی که وقت ندارد بسیار کشنده است . پس این فرد چه باد بکند . اینکه هر روز عنوان می شود مدت مطالعه ما ایرانی ها چند دقیقه است و چه و  چه  و ابراز ناراحتی و نگرانی از اینکه هر روز این زمان کمتر می شود و جالتر اینکه فقط این حرفها را زده و مرخص می شوند . به نظر شما چه باید کرد ؟ در ابن دوره ای که تمام فعالیت سرعت گرفته و در حال مصرف شدید زمان است آیا راهی برای خواندن کتاب وجود دارد ؟ جواب به این سوال بله است . راه های مختلفی برای این کار وجود دارد از استفاده از کتابهای الکترونیکی تا کتابهای گویا و ….. و …… ولی باز مشکل اصلی هنوز پابرجاست یعنی اینکه باید در هر صورت آن وقت کامل گذاشت پس چه باید کرد ؟ آیا راه کار میان بری برای حل این مشکل وجود دارد ؟ جواب این سوال مهم نیز بله است برای تشریح این راه کار میان بر اجازه بدهید من چند سناریو برای حل این مشکل پیشنهاد کنم . این سناریو ها عبارتند از : سناریوی اول – لگد بر بخت خود بزنید و کلی برنامه و قرار خود را حذف کند و کتاب را بخواند . سناریوی دوم – چند قرار کوچک و بزرگ خود را لغو کرده و دنبال چکیده ده پانزده صفحه ای کتاب مورد نظر بگردد و آنرا بخواند. این دو سناریو هزینه های خاص خود را دارد و خیلی ها راضی به اجرای هیچکدام از سناریو ها نیستند پس چه باید کرد . پیشنهاد من اجرای سناریو سومی است که ما پیشنهاد می کنیم سناریوی سوم – به بخت خود لگد نزند و برنامه های تغییر ندهد و فقط در یک نگاه یک صفحه ای کتاب را از سایت ما دانلود کرده و آنرا بخواند . اجازه بدید کمی هم تبلیغ کنیم البته به مدل ربات های بانک صادرات ما به فکر شما بودیم برای آنکه شما دچار کمبود وقت نشوید ما زمان زیادی کار کردیم تا آن کتاب مورد نظر شما را به صورت چکیده درآورده و سپس بعد از پردازش های موازی زیاد مهمترین مطالب را به صورت فشرده و حداکثر در یک صفحه به صورت دسته بندی شده و شکیل تهیه کردیم و آنرا خدمت شما تقدیم می کنیم در یک نگاه کتاب مورد نظر شما چطور بود پسندید . دیدید که می شود در یک نگاه یک کتاب را خواند از شوخی که بگذریم این ابداع کمک فراوانی به شما مدیران و کارشناسانی که از کمبود وقت رنج می برید خواهد کرد از این به بعد سعی خواهیم کرد حتی المقدور به چند روز هفتگی در یک نگاه یک کتاب را در سایت قرار دهیم امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشد در انتها  سورپرایز سایت رو که با این ابداع تهیه شده خدمت شما تقدیم خواهم کرد و و چیزی نیست جز در یک نگاه کتاب بانکداری الکترونیک امیدوارم با دانلود و مطالعه در یک نگاه این کتاب ، ما را در این راه  کمک نموده و همیاری خود را از ما دریغ ننمایید.    

بررسی دوباره

هفت جنبه کلیدی حفاظت از زیرساخت های فناوری اطلاعات

برای جلوگیری از پیش آمدن خطرات در حوزه زیرساخت فناوری اطلاعات ، پیشگیری از درون سازمان ، به عنوان یک سیاست و برنامه نظارت زمانی مناسب ، بر اساس ضوابط و شیوه های داخل شرکتی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


logo-samandehi
 
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در وبسایت فکر سبز
با ثبت نام در وبسایت فکر سبز ضمن دسترسی به کلیه بخشهای وبسایت از هدیه ویژه فکر سبز که به پاس ثبت نام شما به صورت رایگان تقدیم شما کاربر گرامی خواهد شد بهره مند شوید .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در برای دریافت تخفیف 50 درصدی
برای دریافت تخفیف 50 درصدی خرید نسخه فارسی استاندارد TIA942 (استاندارد طراحی دیتاسنتر ) ثبت نام نمایید تا کد تخفیف به شما تعلق گپیرد .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
رفتن به نوارابزار