خبر فوری :

مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات – بخش چهارم

سلام بر شما همراهان گرامی در ادامه ارایه مطالب مربوط به پروژه های فناوری اطلاعات فصول دهم و یازدهم  کتاب مدیریت و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات رو خدمتتون تقدیم می کنم همانطوری که در سه بخش قبلی گفتم یکی از دلایل مهم انتخاب این کتاب برای تقدیم به شما همراهان ، کامل بودن چرخه یادگیری در این کتاب می باشد . این چرخه به این صورت تعریف شده است که فصول کتاب دارای قواعد استاندارد مانند مقدمه ، معرفی یک نگرش کلی در مورد فصل ، تشریح آیتم های اصلی و فرعی بر اساس نحوه ورود به پروژه و معرفی ابزارهای مورد نیاز بوده و در پایان هر فصل جمع بندی مطالب ارائه شده به همراه پرسش آورده شده و در نهایت تمرین عملی ارائه و منابع مورد استفاده در فصل نیز در خاتمه هر فصل آورده شده است . با توجه به اینکه این کتاب دارای بخش های مختلفی می باشد که سعی دارم در چند بسته ، این کتاب را تقدیمتان کنم که بسته چهارم آن مربوط به فصول دهم و یازدهم این کتاب می باشد . نویسنده در فصل دهم این کتاب به معرفی مدیریت کیفیت در پروژه های فناوری اطلاعات پرداخته و موضوعاتی مانند جنبش کیفیت ، استاد کاری ، انقلاب صنعتی را به همراه تاریخچه ای از اساتید مشهور شش دوره مدیریت کیفیت تیلور از ۱۸۵۶ تا ۱۹۱۵ ، والتر از ۱۸۹۱ تا ۱۹۶۷ ، دمینگ از سال ۱۹۰۰ تا ۱۹۹۳ ، ای شی کاوا از سال ۱۹۱۵ تا ۱۹۸۹ ، فیلیپ از سال ۱۹۲۶ تا سال ۲۰۰۱ و ، جوزف از ۱۹۰۴ تاکنون را مورد بررسی قرار داده است . در ادامه فصل نیز سیستم های کیفیتی در پروژه های فناوری اطلاعات ، سازمان های بین المللی استاندارد سازی ، مدل شش زیگما ، مدل بلوغ قابلیت و یکپارچه سازی آن ، طرح کیفیت پروژه های فناوری اطلاعات و معیارها و استانداردهای آن ، صحت سنجی پروژه های فناوری اطلاعات ، راستی آزمایی پروژه های فناوری اطلاعات ، کنترل تغییر پروژه های فناوری اطلاعات ، مدیریت پیکربندی پروژه های فناوری اطلاعات ، پایش و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات بررسی شده و در نهایت خلاصه فصل آورده شده است . فصل یازدهم این کتاب به معرفی مدیریت تغییر سازمانی ، مقاومت و تضاد در پروژه های فناوری اطلاعات پرداخته و مواردی مانند ماهیت تغییر پروژه های فناوری اطلاعات  ، آثار تغییر پروژه های فناوری اطلاعات ، تغییر احساسی در پروژه های فناوری اطلاعات ، برنامه مدیریت تغییر در پروژه های فناوری اطلاعات ، مواجهه با مقاومت و تضاد در پروژه های فناوری اطلاعات ، مدیریت قطعیت در پروژه های فناوری اطلاعات را مورد بررسی قرار داده و در نهایت نیز خلاصه فصل آورده است .   امیدوارم با دانلود و مطالعه این چهار بخش از این کتاب نگرش ما به پروژه های فناوری اطلاعات بیشتر شود .

بررسی دوباره

دانلود آیین‌نامه سیستم اتصال به زمین ارتینگ

یکی از آیین نامه های کاربردی در حوزه برق در کشور که کاربردهای فراوان حوزه فناوری اطلاعات مخصوصاً در صنعت دیتاسنتر دارد ، آیین نامه سیستم اتصال به زمین ( ارتینگ ) می باشد .

۵ نظرات

  1. A really good answer, full of raailntoity!

  2. Sharp thkniing! Thanks for the answer.

  3. Twitter: I like how the au82tr&#oh17;s grandfather inspired him so much that he traveled to so many places just to get both sides of the spectrum and pass what he learned onto others.[]

  4. I don’t even know what to say, this made things so much eaiers!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


logo-samandehi
 
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در وبسایت فکر سبز
با ثبت نام در وبسایت فکر سبز ضمن دسترسی به کلیه بخشهای وبسایت از هدیه ویژه فکر سبز که به پاس ثبت نام شما به صورت رایگان تقدیم شما کاربر گرامی خواهد شد بهره مند شوید .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در برای دریافت تخفیف 50 درصدی
برای دریافت تخفیف 50 درصدی خرید نسخه فارسی استاندارد TIA942 (استاندارد طراحی دیتاسنتر ) ثبت نام نمایید تا کد تخفیف به شما تعلق گپیرد .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
رفتن به نوارابزار