خبر فوری :

دلائل منطقی خرید آنلاین

آیا تا به حال به این فکر کرده ائید که چرا سیستم های خرید سنتی جای خود را به خرید آنلاین می دهد  علی رغم مخالفت خوانی های افراد ، گروه ها ، صنف ها و حتی خیلی از بازاریان دارای نگرش های  سنتی ، خرید آنلاین در کشور به صورت آهسته ولی پیوسته جای پای خود را محکم می کند  این اقبال حتماً دلائل منطقی دارد  اگر با ما در فکر سبز باشید دلائل منطقی خرید آنلاین توسط مردم را خواهید دانست .  برای این کار کافیست روی عنوان دلائل منطقی خرید آنلاین کلیک کنید تا این مقاله را دانلود کنید و  هفت دلیل منطقی که باعث خرید آنلاین توسط مردم شده است مطلع شوید .   موفقیت شما آرزوی ماست فکر سبز  

بررسی دوباره

اصول مدیریت ریسک در بانکداری الکترونیک

کمیته بال بر این باور است که ویژگی های بانکداری الکترونیک باعث افزایش و تغییر برخی از ریسک ها ی متداول فعالیت های بانکی از جمله ریسک های عملیاتی ، ریسکهای شهرت و ریسک های قانونی شده و در مجموع ریسک کلی بانک ها را تحت تأثیر قرار داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


logo-samandehi
 
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در وبسایت فکر سبز
با ثبت نام در وبسایت فکر سبز ضمن دسترسی به کلیه بخشهای وبسایت از هدیه ویژه فکر سبز که به پاس ثبت نام شما به صورت رایگان تقدیم شما کاربر گرامی خواهد شد بهره مند شوید .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در برای دریافت تخفیف 50 درصدی
برای دریافت تخفیف 50 درصدی خرید نسخه فارسی استاندارد TIA942 (استاندارد طراحی دیتاسنتر ) ثبت نام نمایید تا کد تخفیف به شما تعلق گپیرد .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
رفتن به نوارابزار