خبر فوری :

موفقیت ، خلاقیت و نوآوری

k2 موفقیت ، خلاقیت و نوآوری

با پیشرفت روز افزون دانش و تکنولوژی و جریان گسترده اطلاعات، امروزه جامعه ما نیازمند آموزش مهارت‌هایی است که با کمک آن بتواند همگام با توسعه علم و فناوری به پیش برود. هدف باید پرورش انسان‌هایی باشد که بتوانند با مغزی خلاق با مشکلات روبرو شده و به حل آنها بپردازند. در این مقاله ضمن تعریف های ارائه شده در مورد خلاقیت ، دیدگاه روانشاسی در مورد خلاقیت و همچنین خلاقیت از دیگاه  سازمانی را مورد بررسی قرار می دهیم . در ادامه بحث نوآوری را مورد بررسی قرار داده و ارتباط نوآوری با خلاقیت را به طور مفصل توضیح خواهیم داد . ویژگی افراد خلاق و فرصت های خلاقیت و همچنین نقش و اهمیت خلاقیت را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار می دهیم ودر بخش بعدی نقش مدیر در پرورش خلاقیت در بین کارکنان را مورد بحث قرار خواهیم داد. در نهایت نیز در بخش پایانی نیز تکنیک های توسعه خلاقیت به صورت گروهی مانند طوفان ذهنی ، شش کلاه فکر ، گردش تخیلی ، تفکر موازی و … را به صورت تفصیلی مورد بررسی قرار می دهیم . امیدوارم بعد دانلود و مطالعه این مقاله نگرش شما دوست خوبم در مورد خلاقیت عوض شده و تأثیری در نوع نگرش شما ایجاد نماید .  

بررسی دوباره

دانلود آیین‌نامه سیستم اتصال به زمین ارتینگ

یکی از آیین نامه های کاربردی در حوزه برق در کشور که کاربردهای فراوان حوزه فناوری اطلاعات مخصوصاً در صنعت دیتاسنتر دارد ، آیین نامه سیستم اتصال به زمین ( ارتینگ ) می باشد .

یک نظر

  1. Thanks for the writeup. I definitely agree with what you are saying. I have been talking about this subject a lot lately with my mother so hopefully this will get him to see my point of view. Fingers crossed!VA:F [11.p17_1961].lease wait…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


logo-samandehi
 
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در وبسایت فکر سبز
با ثبت نام در وبسایت فکر سبز ضمن دسترسی به کلیه بخشهای وبسایت از هدیه ویژه فکر سبز که به پاس ثبت نام شما به صورت رایگان تقدیم شما کاربر گرامی خواهد شد بهره مند شوید .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
فـکـر سـبـز
فرم ثبت نام کاربران در برای دریافت تخفیف 50 درصدی
برای دریافت تخفیف 50 درصدی خرید نسخه فارسی استاندارد TIA942 (استاندارد طراحی دیتاسنتر ) ثبت نام نمایید تا کد تخفیف به شما تعلق گپیرد .
نام و نام خانودگی :
آدرس ایمیل بدون www
شماره موبایل
مطمئن باشید اطلاعات شما در فکر سبز امانت تلقی شده و نزد ما محفوظ خواهد ماند.
رفتن به نوارابزار